Головна » 2012 » Березень » 3 » Діяльність місцевих органів влади
09:48
Діяльність місцевих органів влади

2 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні було заслухано інформацію про виконання районного бюджету Володарського району за 2011 рік; про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району у 2011 році та завдання на 2012 рік; про підготовку сільськогосподарських підприємств  району до проведення комплексу весняно-польових робіт; звіт Володарського селищного голови щодо виконання делегованих повноважень; звіт Березнянського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень. З усіх питань було прийнято доручення голови адміністрації.

          2 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу нараду з керівниками установ, підприємств та організацій районну. На нараді було розглянуто питання: про легалізацію заробітної плати; про сплату податків до місцевих бюджетів; про проведення місячника благоустрою району; про підготовку та відзначення Міжнародного жіночого дня у районі.

2 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з начальником управління юстиції у Володарському районі Н.І. Валенкевич. В ході зустрічі було обговорено питання  дотримання суб’єктами нормотворення вимог законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Переглядів: 142 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013