Головна » 2011 » Липень » 26 » Діяльність органів виконавчої влади
10:21
Діяльність органів виконавчої влади

26 липня голова адміністрації Р.М. Поліщук провів засідання районного комітету з економічних реформ у Володарському районі. На засіданні розглядалося питання про стан реалізації державної кадрової політики у Володарській райдержадміністрації та підвелися підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2011 року.

26 липня голова адміністрації Р.М. Поліщук, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.А. Левченко у районному центрі телекомунікаційних послуг №11  взяли участь у селекторній нараді з питань проведення в регіонах  широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи .

26 липня голова адміністрації Р.М. Поліщук, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провели нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району. На нараді розглядалися питання: про хід проведення жнив; про забезпечення насінням озимих культур сільськогосподарських підприємств Володарського району; про розрахунки з населенням за земельні та майнові паї; про обговорення законопроекту земельної реформи.

26 липня   голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками місцевих засобів масової інформації. На нараді розглядалися питання щодо висвітлення роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації на сторінках районної газети та регіональному телебаченні.

 26 липня  керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела особистий прийом громадян. У зверненнях громадян піднімалися  земельні питання. Було прийнято 5 чоловік.

 

Переглядів: 103 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013