Головна » 2011 » Листопад » 29 » Діяльність органів влади
12:46
Діяльність органів влади

28 листопада голова облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко, заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур, керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер та інші керівники структурних підрозділів були присутні на відкритті молочно-доїльного блоку ”Паралель 2х24” в ПП АФ „Розволожжя” с. Гайворон Володарського району Київської області.

28 листопада перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про проведення районною СЕС перевірки навчальних закладів; про ситуацію із виплатою пенсій та пільг окремим категоріям громадян; про легалізацію заробітної плати; про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету.

28 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про ремонт дороги в смт Володарка;  підготовку до Дня інваліда.

28 листопада перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання робочої групи з питань контролю за ситуацією на продовольчому ринку та формуванням цін на основні види продовольчих товарів. В ході засідання розглядалося питання щодо стабілізації цін на основні види продовольчих товарів у Володарському районі.

Переглядів: 116 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013