Головна » 2011 » Вересень » 1 » До Дня знань
15:10
До Дня знань

1 вересня голова Володарської райдержадміністрації Р.М. Поліщук та депутат Київської обласної ради М.С. Каплун взяли участь у святкуванні Першого дзвоника у Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Р.М. Поліщук та М.С. Каплун привітали всіх присутніх зі святом та вручили грамоту і ноутбук Романовській Евеліні за І місце у конкурсі „Якби я був головою райдержадміністрації (районної ради, селищним чи сільським головою, керівником господарства чи підприємства)”, всі учасники конкурсу отримали подяки від райдержадміністрації та районної ради. Р.М. Поліщук взяв участь у святкуванні Дня знань у Володарському ліцеї.

         1 вересня голова Володарської райдержадміністрації Р.М. Поліщук та перший заступник голови ДПА в Київській області В.І. Тесленко взяли участь у святкуванні Першого дзвоника у Володарській санаторній школі-інтернат. По завершенні святкування В.І. Тесленко та Р.М. Поліщук відвідали Свято-Покровську церкву в с. Пархомівка.

1 вересня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко взяв участь у Дні знань у Мармуліївському НВО, де відбулося відкриття відремонтованого спортзалу. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники підприємств, установ, організацій району взяли участь у святі в усіх навчальних закладах району.

1 вересня депутат Київської обласної ради М.С. Каплун взяв участь у святкуванні Першого дзвоника у Тарганському НВК. М.С. Каплун привітав усіх присутніх зі святом та вручив подяку і спортивний велосипед Пташніченку Віталію за ІІ місце у конкурсі „Якби я був головою райдержадміністрації (районної ради, селищним чи сільським головою, керівником господарства чи підприємства)”.

1 вересня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур взяв участь у святкуванні Першого дзвоника у Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. І.Р. Позур привітав усіх присутніх зі святом та вручив подяки і фотоапарати Гордієнко Наталії та Лещенко Катерині за ІІІ місце у конкурсі „Якби я був головою райдержадміністрації (районної ради, селищним чи сільським головою, керівником господарства чи підприємства)”, інші учасники конкурсу теж отримали подяки від райдержадміністрації та районної ради.

Переглядів: 153 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013