Головна » Статті » Управління юстиції

Привітання з нагоди Дня юриста
           Для юридичної спільноти стало традиційним святкувати 8 жовтня День юриста, який з’явився в переліку професійних свят України відповідно до Указу Президента України від 16 вересня 1997 р. № 1022/97. Цей день об’єднує правників, де б вони не працювали: в адвокатурі чи в нотаріаті, в судових органах чи в міліції, у прокуратурі чи в юридичній консультації. Це професійне свято людей, все життя яких підкоряється вислову «Знати право, служити праву, захищати право».
           Діяльність юриста надзвичайно багатогранна: від участі в створенні законів або їх тлумаченні до використання і застосування їх на професійному рівні. І у якій би сфері права не працював юрист, на нього завжди покладається велика відповідальність, а його діяльність завжди вимагає високого професіоналізму.
           З нагоди відзначення свята, яке стверджує гідне місце юриста в житті України, правникам Володарщини найщиріші вітання. Бажаю Вам творчої енергії, наснаги, оптимізму, мудрості, впевненості в своїх силах, досягнення і подолання нових вершин на користь правової Української держави, де панувала б лише сила Права і Закону, Справедливості і Моральності. 
            Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, людського щастя, добра і благополуччя, радості від кожного прожитого дня.
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (06.10.2010)
Переглядів: 378 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013