Головна » Статті » Управління юстиції

Всеукраїнські збори юристів
Напередодні Дня юриста, який відзначатимуть 8 жовтня, Глава держави В.Ф.Янукович привітав правників із професійним святом і взяв участь у Всеукраїнських зборах юристів, що відбулися 5 жовтня в М.Києві у палаці культури "Україна". Звертаючись до присутніх, Віктор Янукович зазначив, що вкрай необхідно обговорити найважливіші процеси, що відбуваються в нашій державі та обговорити завдання, що стоять перед нами.
Далі у своєму виступі Президент України сказав: "Нещодавно Конституційний Суд України проголосив рішення, яким визнано неконституційним Закон України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року. Одночасно Конституційним Судом України визначено, що визнання неконституційним Закону 2222 відновлює дію попередньої редакції норм Конституції України. Це забезпечує стабільність конституційного ладу України, гарантування конституційних прав і свобод людини і громадянина, забезпечення цілісності, непорушності та безперервності дії Конституції України, її верховенства на всій території України. Ми виконаємо це рішення. В Україні відновиться верховенство її Основного Закону. А вірніше – відновлено. Рішення суду було необхідним, оскільки політична влада в Україні не була готова приймати непрості рішення, щоб привести наш спосіб державного управління у відповідність з Конституцією України."
У Всеукраїнських зборах юристів взяла участь заступник начальника управління-начальник віддлу реєстрації актів цивільного стану Пихнівська Л.М.
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (06.10.2010)
Переглядів: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013