Головна » Статті » Управління юстиції

З матеріалів засідання Володарської МКМР з правової освіти населення
23 березня 2011 року відбулося засідання Володарської міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення, на якому розглядалися питання:
1. Про стан проведення правороз’яснювальної роботи через мережу громадських приймалень, виїзних консультаційних пунктів з надання безкоштовної юридичної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
2. Про стан правопорушень у районі серед неповнолітніх. Профілактична робота з неповнолітніми, схильними до девіантної поведінки.
3. Забезпечення виконання заходів Програми правової освіти населення Володарського району на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням сесії Володарської районної ради від 18.02.2011 № 45-04-VI.
           
           За результатами розгляду зазначених питань прийнято відповідні рішення, які доведені до відома виконавців. Зокрема, рекомендовано:
           Відділу Держкомзему у Володарському районі вжити заходів для поширення інформації серед населення щодо питань приватизації громадянами земельних ділянок, що знаходяться в межах населених пунктів, порядку оренди земель водного фонду, проведення конкурсів щодо оренди земель.
           Відділу освіти Володарської райдержадміністрації організувати проведення Днів, Тижнів, Місячників правових знань, олімпіад, конкурсів, вікторин на краще володіння правовими знаннями серед учнів та молоді загальноосвітніх навчальних закладів району із залученням представників правоохоронних органів, органів юстиції та судів.
           Володарському РВ ГУ МВС України в Київській області продовжити роботу щодо роз’яснення населенню норм адміністративного та кримінального права, профілактики правопорушень серед учнівської молоді.
           ТРК «ГРАНТ»:
- Створити телепрограми правового спрямування.
- Проводити тижні і декади показу відеофільмів за морально-правовою тематикою.
- Спільно з членами районної МКМР провести роботу по створенню відеоматеріалів (телероликів, відеофільмів) з висвітленням питань діючого законодавства.
         Редакції газети „Голос Володарщини":
- Проаналізувати тематику питань, які надходять до редакції в листах читачів та, враховуючи найбільш поширені з них, розробити тематику виступів, яку запропонувати до висвітлення місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.
- Продовжувати правоосвітню діяльність шляхом щомісячного випуску Сторінки правових знань.           
        Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Володарської райдержадміністрації:
- Забезпечити більш широкий доступ громадян до джерел правової інформації та поглиблення правоосвітньої діяльності у ЗМІ району.
- Відповідно до Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» від 10.06.2007 № 503/97 та Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» від 28 грудня 1992 р. N 731 забезпечити опублікування у районній газеті розпорядчих документів, які носять нормативно-правовий характер.
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (25.03.2011)
Переглядів: 239 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013