Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

Бережіть "легені" планети від пожеж!
Информация | 30.06.2011, 08:52

   Шановні Володарчани.!!! Теплі погодні умови сприятимуть відпочинку на природі. Більшість громадян виїде за місто:  до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, тим самим спричиняючи пожежі.

   За даними Держкомстатистики, протягом 20
11 року в Україні виникло 7036 лісових пожеж, якими знищено та пошкоджено 6315 га лісу, та завдано матеріальних збитків на суму 24686 тисяч гривень.    Пожежно-рятувальні підрозділи МНС в минулому році 697 разів брали участь у гасінні лісових пожеж, залучалося понад 4 тисячі чоловік особового складу та більше тисячі одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки. Основними причинами лісових пожеж були порушення населенням вимог пожежної безпеки в лісах, а працівниками агрогосподарств – заходів пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.

   На щастя, цього року на Київщині пожеж в лісах не зареєстровано. Однак, поведінка людей, що відпочивають на природі, викликає серйозне занепокоєння в працівників служби порятунку 101.

   Тож, шановні громадяни, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі є необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без догляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.  Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.

   Шановні громадяни!
Володарський  РВ  ГУ МНС України в Київській області закликає Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. Бережіть "зелені легені” планети від пожеж!   

                                                                                              Народна служба порятунку 101

 

 

Додав: rda | Контактна особа: 101
Переглядів: 293 | Розміщено до: 30.07.2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013