Головна » Файли » Мои файлы

Турбота про дітей
03.02.2012, 09:49

У рамках робочої поїздки до Київської області Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко провів зустріч із головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком.

Під час зустрічі були обговорені основні заходи Київської ОДА на 2012 рік за напрямком захисту прав дітей. Анатолій Присяжнюк поінформував  Юрія Павленка, що питання захисту прав дітей перебуває на його особистому контролі та є пріоритетним у діяльності Київської обласної державної адміністрації. Зокрема голова ОДА повідомив, що з метою забезпечення права дитини на виховання в сім’ї у 2012 році буде створено 50 дитячих будинків сімейного типу.

Уповноважений Президента України з прав дитини позитивно оцінив такі наміри Київської ОДА. Уже в січні 2012 року в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу на Київщині родину знайшли 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голова Київської ОДА також представив плани щодо розвитку інфраструктури закладів для дітей дитячих садочків, шкіл, закладів позашкільної освіти, дитячих лікарень. Анатолій Присяжнюк зокрема зауважив, що протягом наступних 2-3 років 100 відсотків дітей буде забезпечено дошкільною освітою. Також, окремо було обговорено питання забезпечення дітей ліками та вакцинами.

- Турбота про дітей є пріоритетом в діяльності облдержадміністрації, - зазначив керівник області. - Особливу увагу приділяємо соціально незахищеним дітям, сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також хворим дітям, які потребують допомоги від держави. Значна увага  на Київщині приділяється питанням охорони здоров'я та материнства.

Юрій Павленко зазначив, що результати виконання Київською ОДА указів та доручень Президента України у сфері захисту прав дитини, в тому числі Указу «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» є позитивними та показовими для роботи інших регіонів.

Категорія: Мои файлы | Додав: rda
Переглядів: 321 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013