Головна » Файли » Мои файлы

Турбота про дітей
03.02.2012, 09:51

У рамках робочої поїздки до Київської області Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко разом із головою Київської обласної держадміністрації Анатолієм Присяжнюком, представниками служби у справах дітей Київської ОДА, Макарівської районної держадміністрації та засобів масової інформації відвідав дитячий садочок «Барвінок», а також Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії», розташовані у смт Макарів.

У дитячому садочку «Барвінок» було проінспектовано умови, в яких виховуються діти, та технічне забезпечення закладу. Юрій Павленко поспілкувався з персоналом дитячого садочку щодо організації виховного процесу, харчування, кількості та наповненості дитячих груп, а також зустрівся з вихованцями цього закладу.

У Центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» Уповноважений Президента України з прав дитини ознайомився з діяльністю Центру, оглянув його приміщення та поспілкувався з дітьми і сім'ями, які на даний час там перебувають.

Цей центр є інновацією в Україні, адже представляє собою модель закладу нового типу, метою діяльності якого є робота, спрямована на збереження сім'ї, попередження вилучення дитини з сім'ї та громади, де вона народилась і зростає.

«Особлива цінність даного центру полягає в тому, що тут, під одним дахом, зібрані всі прогресивні методики надання допомоги дитині та її сім'ї», - зазначив Ю.Павленко.

За результатами відвідання Центру соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко спільно з головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком провели брифінг щодо створення в Україні, в кожному районі та місті подібних закладів нового типу.

Категорія: Мои файлы | Додав: rda
Переглядів: 315 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013