Головна » 2012 » Березень » 6 » Діяльність місцевих органів влади
09:50
Діяльність місцевих органів влади

5 березня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про цінову ситуацію на продовольчому ринку району; про легалізацію заробітної плати;  про виконання районного бюджету; про підготовку до двомісячника благоустрою району; про видачу продуктових наборів до Міжнародного жіночого дня; про підготовку та забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2012 року.

5 березня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку концертної програми до Міжнародного жіночого дня; про ремонт закладів культури району; про підготовку сценарію до проведення в районі Шевченківських днів; про підготовку до двомісячника благоустрою району.

5 березня керівник апарату райдержадміністрації  О.В. Кучер провела  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до відзначення у Володарському районі  Міжнародного жіночого дня та Шевченківських днів; про наповнення офіційного веб-сайту Володарської райдержадміністрації; про роботу засобів масової інформації.

Переглядів: 255 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013