Головна » 2012 » Березень » 13 » Президент: Позитивна динаміка національної економіки дає підстави для покращення соціальних стандартів
14:16
Президент: Позитивна динаміка національної економіки дає підстави для покращення соціальних стандартів

         Позитивна динаміка зростання національної економіки дає можливості для покращення соціальних стандартів в Україні. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

«Ми бачимо, що економіка дає позитивні результати, що динаміка, яка намітилася, дає нам оптимізм. І ми повинні це використати для того, щоб підняти рівень життя соціально незабезпечених людей – тих, кому сьогодні найважче», – сказав Глава держави.

Президент наголосив, що політика модернізації країни дала можливість оптимізувати фінансові витрати, розпочати процес виведення економіки з тіні. «За рахунок цього нам вдалося не тільки утримати заробітні плати і рівень соціального захисту, а й підняти», – зазначив В.Янукович.

Водночас Глава держави зауважив: економічні здобутки України в останні два роки в основному були пов’язані «з вдалою зовнішньою торгівлею». «Експорт збільшився більше ніж на 30%», – зокрема зазначив він. Віктор Янукович також висловив переконання, що Україні треба суттєво збільшувати експорт своєї продукції на світові ринки.

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Переглядів: 274 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013