Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

ДЕКЛАРУВАННЯ 2012 року РОЗПОЧАЛОСЯ!!!

Згідно норм Податкового кодексу України, який вступив в силу 1 січня 2011 року, термін подання податкової декларації до 1 травня поточного року. Тобто податкову декларацію за 2011 рік слід подати до 1 травня 2012 року.

Форма Декларації для декларування доходів міститься у Додатку до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої Наказом Міністерства фінансів України № 1395 від 07.11.2011 року та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за № 1532/20270. Працівники органів ДПС повинні надавати роз’яснення з приводу заповнення Декларації. Але заповнення документа повинно здійснюватися платником податку самостійно або його довіреною особою (через нотаріально завірену довіреність). За неповнолітніх дітей Декларацію подають їх батьки (опікуни, піклувальники).

Декларація подається до органу ДПС за місцем проживання платника податку (за реєстрацією в паспорті).

Відповідно до Податкового кодексу України на протязі всього року громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки та повернення ПДФО.

До складу податкової знижки включаються фактично понесені витрати, підтверджені платником податку документально, при цьому загальна сума нарахованої податкової знижки не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу за рік, одержаного протягом звітного року у вигляді заробітної плати.

Платник податку, який бажає скористатися правом на податкову знижку в зв’язку з понесеними витратами на навчання (своє або членів сім’ї) повинен додати до декларації наступні документи:

- довідку від працедавця про суму нарахованого загального оподатковуваного доходу протягом 2011 року у вигляді заробітної плати та суми нарахованого та перерахованого до бюджету податку з доходу фізичних осіб,

- копію договору (контракту) з навчальним закладом про оплату навчання;

- копії документів, що підтверджують витрати на навчання (квитанції про сплату),

- копію свідоцтва про народження дитини;

- ідентифікаційні номери дитини і хто подає декларацію;

- номер рахунка в банку на повернення коштів.

Відповідно до Податкового кодексу України, громадяни зобов’язані задекларувати свої доходи, якщо вони не оподатковані при їх виплаті.

Обов’язок подання декларації виникає у разі:

- отримання окремих видів доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався (наприклад, доходи від продажу інвестиційних активів, у вигляді спадщини, цільової благодійної допомоги на деякі види, зокрема косметичного, лікування, виграшу в азартні ігри та інші );

- отримання доходів від осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, тобто якщо орендар є фізичною особою, подарунки від фізичних осіб, а також допомога від благодійника - фізичної особи тощо);

-         отримання іноземних доходів.

Володарське відділення Сквирської МДПІ запрошує мешканців району для подання декларацій

до 1 травня 2012 року за адресою:

смт. Володарка, вул. Кооперативна,13.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (09.02.2012)
Переглядів: 350 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013