Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Декларувати доходи легко та престижно!

 

Порядок декларування доходів громадян у 2012 році регулюється Податковим кодексом України.

Якщо громадяни отримували  доходи виключно від податкових агентів (тобто за основним місцем роботи), то обов’язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, так як податковий агент ( роботодавець) зобов’язаний при виплаті доходу громадянам утримати податок і сплатити його до бюджету.

Громадяни, які одержували в 2011 році доходи без сплати податку, зобов’язані подати декларацію до податкової інспекції за місцем проживання в термін до 1 травня поточного року.

Відповідно до Податкового кодексу України обов’язок подання декларації виникає у разі:

-                                                    отримання окремих видів доходів,з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався;

-                                                    отримання доходів від осіб, які не мають статусу податкових агентів;

-                                                    отримання іноземних доходів.

Згідно з Податковим кодексом громадяни мають право подати декларацію для отримання податкової знижки за наслідками 2011 року.

Для того, щоб громадяни могли в зручний для них час звернутися до податкової інспекції за допомогою щодо заповнення декларації або подати вже складену декларацію про доходи, запроваджено чергування інспекторів в післяробочий час та у вихідні дні. 

Шановні жителі Володарського району! Виконайте, як визначено статею 67 Конституції України, громадянський обов‘язок перед державою та суспільством – задекларуйте отримані доходи, не чекаючи 31 квітня 2012 року – кінцевої дати подання декларації про отримані доходи в 2011 році! 

  

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (09.02.2012)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013