Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

До уваги платників податків, що мають статус податкових агентів!!!

         Відповідно до підпункту „д” пункту 176.2 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України – особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. Така декларація подається незалежно від того, виплачує чи ні доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Наказом ДПА України від 31.01.2011р. № 58 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.02.2011р. за № 165/18903) затверджено форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб.

Звертаємо увагу на те, що Декларація за січень повинна бути подана податковими агентами не пізніше терміну, встановленого для подання декларації за лютий, тобто не пізніше 21 березня.

Володарське відділення Сквирської МДПІ з метою упередження виникнення черг та економії Вашого часу, пропонує не зволікати з поданням декларації.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (25.02.2011)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013