Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

«Гаряча лінія»

Нещодавно Володарське відділення Сквирської МДПІ провело «гарячу» телефонну лінію з питань декларування доходів громадян за участю Заступника голови комісії з проведення реорганізації Сквирської МДПІ в Київській області,заступника начальника інспекції – начальника відділу (Володарське відділення) Сквирської МДПІ В.М.Тімакова.

Відповіді на запитання, поставлені під час телефонної лінії.

1.Чи може подати за платника податку річну податкову декларацію про майновий стан і доходи інша особа?

   Платник податку заповнює податкову декларацію самостійно або це може зробити нотаріально уповноважена ним на це особа у порядку, передбаченому п.179.5 ст. 179 Податкового кодексу.

    За неповнолітніх осіб або осіб, визнаних судом недієздатними, податкову декларацію подають їхні батьки (опікуни, піклувальники).

   Обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації про доходи, отримані протягом звітного року платником податку, який помер, покладається на спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців).

2.Яку відповідальність передбачено за неподання декларації про майновий стан і доходи фізичних осіб?

Відповідно до статті 164-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) в редакції від 07.12.1984 р. (зі змінами та доповненнями) відповідальність за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-136 грн.). Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-136 грн.).

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (08.02.2012)
Переглядів: 469 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013