Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Коротко про євроінтеграцію України

Головною метою співпраці між Україною та Європейським Союзом (далі – ЄС) є встановлення більш близьких стосунків, поступова економічна інтеграція та поглиблення економічної співпраці, включаючи питання зовнішньої та безпекової політики.

Дана мета є головною у стратегії ЄС щодо України на період 2007-2013рр., яка буде забезпечуватися згідно з Європейським інструментом сусідства та партнерства (ЄІСП - ENPI), який був створений для сприяння зростанню добробуту та розвитку добросусідських зв’язків між ЄС та країнами – партнерами, що охоплені Європейською політикою добросусідства (ЄПС - EVP).

Допомога ЄС, протягом періоду, який охоплюється цією стратегією, буде спрямована на підтримку амбіційного українського порядку денного реформ на основі політичних цілей, визначених в Угоді про Партнерство та Співробітництво (УПС), що набула чинності в березні 1998 року, та в Плані Дій Україна – ЄС, підписаному у лютому 2005р.

Важливим є те, що ЄС просуває свої цінності та інтереси, діючи як учасник глобальних економічних та політичних процесів, застосовуючи різноманітні інструменти: від Спільної Зовнішньої Політики та Політики Безпеки (CFSP), допомоги та торгівлі до зовнішнього виміру внутрішніх політик ЄС.

Так, стратегічними цілями співробітництва ЄС/ЄК з Україною є:

1) взаємовигідне партнерство, що сприяє змінам в Україні;

2) впровадження Європейської Політики Сусідства (ЄПС) та Плану дій Україна-ЄС;

3) вирішення проблем у сфері безпеки;

4) впровадження цілей політики розвитку (зменшення бідності, підтримка належного управління та забезпечення поваги до прав людини).

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (24.03.2011)
Переглядів: 348 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013