Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

На Київщині досягнуто домовленості щодо стабілізації цін на товари медичного призначення

Таких домовленостей досягнуто під час сьогоднішньої наради в.о. Голови ДПА в Київській області Анатолієм Петренко з керівниками найбільш оптово-роздрібних підприємств та виробників товарів медичного призначення Київської області.

Головною темою наради було обговорення проблемних питань щодо формування цін на окремі товари медичного призначення, які є товарами повсякденного вжитку більшості населення, приведення рівня цін  відповідність до вимог діючого законодавства та недопущення соціальної напруги.

На податковому обліку в органах ДПС Київської області перебуває 479 юридичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, оптової та роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами, в т.ч. товарами медичного призначення. Із них 138 підприємств здійснюють діяльність у сфері оптової торгівлі фармацевтичними товарами, 295 – займаються роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами та 46 – здійснюють діяльність у сфері виробництва фармацевтичних товарів і матеріалів.

За 7 місяців 2011 року від цих підприємств до Зведеного бюджету надійшло 45,1 млн. гривень.

З метою недопущення необґрунтованого збільшення цін на окремі групи товарів медичного призначення органами ДПС Київської області проводяться ряд заходів – моніторинг цін на соціально значущі товари, засідання "круглого столу” та співбесіди з власниками підприємств – виробників, імпортерів та продавців товарів медичного призначення.

                                                                  За матеріалами ДПА в Київській області

 

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (15.08.2011)
Переглядів: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013