Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Нововведення щодо пільгових режимів в Податковому кодексі України

Згідно з пп. 196.1.14 п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування послуги, перераховані в пп.. "в” п. 186.3, а саме: консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у т.ч. адвоката), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій із питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем.

Також передбачено нову додаткову пільгу щодо операції з виконання будівельно-монтажних робіт із будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Податковим кодексом передбачено запроваджено норму щодо звільнення від обкладення ПДВ доступного та бюджетного житла.  Тобто тепер не всі операції з поставки новозбудованого житла будуть підлягати оподаткуванню.

Під "доступним житлом”, як визначено в Законі України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва” від 25.12.08р. № 800, розуміється житло, що будується із залученням державних коштів, і при цьому частка держави в такому будівництві повинна бути не менше ніж 30%.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (25.02.2011)
Переглядів: 341 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013