Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Перші результати кампанії декларування у Володарському відділенні Сквирської МДПІ

Головна ознака процесу декларування у цьому році як і у минулі роки – це спрямованість податкових органів на налагодження партнерських відносин з платниками податків, якісніше їх обслуговування, створення сприятливих умов громадянам, які виконують, як визначено ст. 67 Конституції України, громадянський обов’язок перед державою та суспільством стосовно подання декларацій про доходи за минулий рік та сплати податків.

З початку року до Володарського відділення Сквирської МДПІ подано 68 декларацій про доходи, отримані у 2010 році. Загальна сума доходу, задекларованого громадянами становить 221 тис. грн., з яких утриманого податку на доходи фізичних осіб – 22 тис. грн.

Серед поданих декларацій 3 декларації подані громадянами, які отримали спадок, 4 декларації від громадян, що надавали послуги та 61 декларація подана громадянами, які отримували дохід від земельних паїв. Під час заповнення декларації громадян консультували та надавали кваліфіковані та вичерпні відповіді працівники сектору оподаткування фізичних осіб та сектору масово-роз'яснювальної роботи.

Володарське відділення Сквирської МДПІ нагадує -  кампанія декларування триває до 1 травня 2011 року!


Категорія: Податкова служба | Додав: rda (25.02.2011)
Переглядів: 353 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013