Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Подай декларацію – забезпеч своє майбутнє!

Під таким гаслом у Володарському відділенні Сквирської МДПІ розпочато кампанію декларування доходів громадянами, отриманих протягом 2011 року.

Декларування доходів фізичних осіб у 2012 році буде проводитися відповідно до норм Податкового кодексу України, термін декларування доходів фізичних осіб       до 1 травня 2012 року.

Форма Декларації для декларування доходів міститься у Додатку до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої Наказом Міністерства фінансів України № 1395 від 07.11.2011 року та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за № 1532/20270. Працівники органів ДПС повинні надавати роз’яснення з приводу заповнення Декларації. Але заповнення документа повинно здійснюватися платником податку самостійно або його довіреною особою (через нотаріально завірену довіреність). За неповнолітніх дітей Декларацію подають їх батьки (опікуни, піклувальники).

Декларація подається до органу ДПС за місцем проживання платника податку (за реєстрацією в паспорті).

Обов’язково необхідно подати декларацію якщо отримані:

1) доходи (прибутки), які не підлягали оподаткуванню при їх нарахуванні чи виплаті. Наприклад: доходи від продажу інвестиційних активів, у вигляді спадщини, виграшу в азартні ігри тощо.

2) доходи від особи, яка не мала статусу податкового агента . Наприклад: дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, подарунки від фізичних осіб тощо.

3) іноземні доходи.

За бажанням громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки.

Відповідно до Податкового кодексу України такі декларації громадяни подають на протязі всього року.

Завітайте у зручний для Вас час до податкової інспекції за місцем проживання, де створені всі необхідні умови для вчасного подання декларацій, та безкоштовно отримайте бланки декларацій та консультації по їх заповненню.

 

Висловлюємо Вам щиру подяку за Ваш свідомий крок – декларування доходів.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (09.02.2012)
Переглядів: 365 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013