Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Податкова знижка за навчання

Відповідно до Податкового кодексу України на протязі всього року громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки та повернення податку з доходів фізичних осіб .

Податкова знижка - це сума витрат, фактично понесених платником податку - резидентом протягом звітного податкового року, в тому числі у зв'язку з оплатою вартості середньої професійної або вищої форми навчання такого платника податку, іншого члена його сім'ї першого ступеня споріднення, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу, одержаного у вигляді заробітної плати. Згідно ПК членами сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Право на податкову знижку на інших членів сім'ї не розповсюджується.

Встановлено певні обмеження щодо податкової знижки: вона може бути надана виключно резидентом, що має реєстраційний номер облікової картки платника податку,а так само резиденту- фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті; її сума не може перевищувати суму нарахованої за 2011 рік зарплати .

Документи, необхідні для подання до податкового органу у зв’язку з реалізацією права на податкову знижку:

  1. Декларація про майновий стан і доходи та додатки до неї;
  2. Договір з навчальним закладом (оригінал та копія);
  3. Платіжний  документ про оплату навчання (оригінал та копія);
  4. Довідка про доходи з місця роботи особи, яка буде подавати декларацію, з визначенням суми нарахованого доходу за звітний рік та суми утриманого податку з доходів фізичних осіб;
  5. Копії ідентифікаційних номерів (одного з батьків та дитини)  ;
  6. Копія свідоцтва про народження особи, за яку проводилася оплата (для членів сім’ї І ступеня споріднення);
  7. Заява на повернення частини податку після проведення перерахунку з зазначенням номера банківського рахунку чи копія першої сторінки ощадкнижки.       

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (09.02.2012)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013