Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Проведено семінар з новозареєстрованими підприємцями

Нещодавно у приміщенні Володарського відділення Сквирської МДПІ за участю працівників сектору оподаткування доходів фізичних осіб, інформатизації процесів оподаткування, реєстрації та обліку платників податків та масово-роз’яснювальної роботи було організовано та проведено семінар з новозареєстрованими СГД-фізичними особами на тему: "Основи податкової звітності. Переваги подання звітності в електронному вигляді”.

            Відкрив семінар заступник голови комісії з проведення реорганізації Сквирської МДПІ в Київській області  заступник начальника інспекції-  начальник відділу (Володарське відділення) Сквирської МДПІ  Тімаков В.М.

            У своєму виступі Тімаков Володимир Михайлович повідомив новозареєстрованих підприємців про те, що головним завданням платників податків повинно бути дотримання діючого законодавства, своєчасне подання розрахунків та сплата податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету.                                                      

            Основними питаннями, які обговорювались на семінарі були: 1)Основи ведення підприємницької діяльності та подання звітності.2) Переваги подання звітності в електронному вигляді з накладанням ЕЦП; 3) Переваги легалізації  доходів; 4) Пропаганда журналу "Вісник податкової служби України”, тематично-інформаційних збірників, про роботу інформаційно-довідкового департаменту.5)Ознайомлення з Національним планом дій на 2011рік у частині впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка,ефективна держава».

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (08.02.2012)
Переглядів: 345 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013