Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян

Відповідно до статті 40 Конституції України всі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін.

У Володарському відділенні Сквирської МДПІ жодне звернення громадян не залишається поза увагою податківців. Всі громадяни отримують кваліфіковані відповіді на свої звернення в терміни, визначені чинним законодавством України.

Так, протягом січня-листопада 2011 року громадянам надано 330 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (165 усних консультацій, 165 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 44 питань; 2) податку на прибуток – 45; 3) податку на доходи фізичних осіб – 92; 4) місцевих податків і зборів – 36 5) ресурсних платежів –  12; 5) застосування фінансових санкцій – 16; 6) інших запитань податкового законодавства –  85

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні –листопаді 2011 року завітало 10 громадян ( 4 – представники юридичних осіб, 1 – державний службовець,1 – громадянин, який здійснює незалежну професійну діяльність,2 –СГД –фізичні особи,2 –пенсіонери) з запитаннями по податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств..

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (05.12.2011)
Переглядів: 301 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013