Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за 10 місяців 2010 року

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ здійснюється на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей громадян на звернення, ефективності, відкритості та прозорості.

З нагальними питаннями податкового законодавства громадяни Володарського району можуть звернутися через громадську приймальню податкової інспекції, телефон або завітавши на особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М.

На всі запитання, що надходять до податкової інспекції, громадяни отримують кваліфіковані та вичерпні відповіді, що дає змогу оперативно вирішувати їх проблеми та створювати належні умови для тісної співпраці платників податків та податкової служби.

Так, протягом січня-жовтня 2010 року громадянам надано 292 відповіді на актуальні питання податкового законодавства (147 усних консультацій, 145 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 39 питання; 2) податку на прибуток – 24; 3) податку з доходів фізичних осіб – 71; 4) місцевих податків і зборів – 36; 5) ресурсних платежів –  7; 5) застосування штрафних санкцій – 19; 6) інших запитань податкового законодавства –  96.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні-жовтні 2010 року завітало 9 громадян, серед яких 1 СПД - фізична особа;  2  державні службовці; 3  представники юридичних осіб; 2 пенсіонери; 1 служитель релігійної організації. Усні звернення даних громадян стосувалися: 2 (податку на прибуток підприємств), 4 (податку з доходів фізичних осіб), 2 (плати за землю), 1 (орендної плати).

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (25.11.2010)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013