Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за січень 2012 року

Відповідно до статті 40 Конституції України всі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін.

У Володарському відділенні Сквирської МДПІ жодне звернення громадян не залишається поза увагою податківців. Всі громадяни отримують кваліфіковані відповіді на свої звернення в терміни, визначені чинним законодавством України.

Протягом січня 2012 року громадянам надано 30 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (15 усних консультацій, 15 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 0 питань; 2) податку на прибуток – 0; 3) податку на доходи фізичних осіб – 9; 4) місцевих податків і зборів – 21 5) ресурсних платежів – 0; 5) застосування фінансових санкцій – 0; 6) інших запитань податкового законодавства –0.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні 2012 року завітало 0 громадян.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (03.02.2012)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013