Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за січень-березень 2011 року

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ здійснюється на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей громадян на звернення, ефективності, відкритості та прозорості.

З нагальними питаннями податкового законодавства громадяни Володарського району можуть звернутися через громадську приймальню податкової інспекції, телефон або завітавши на особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М.

Так, протягом січня-березня 2011 року громадянам надано 90 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (45 усних консультацій, 45 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 11 питань; 2) податку на прибуток – 10; 3) податку на доходи фізичних осіб – 27; 4) місцевих податків і зборів – 14; 5) ресурсних платежів –  1; 5) застосування штрафних санкцій – 4; 6) інших запитань податкового законодавства –  23.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні-березні 2011 року завітало 2 громадянина (представники юридичних осіб) з запитаннями по податку на доходи фізичних осіб та податку на додану вартість, на що отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (04.04.2011)
Переглядів: 335 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013