Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за січень-квітень 2011 року

Відповідно до ст.1 Закону України "Про звернення громадян” від 02.10.1996р. № 393/96-ВР "громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотаннями щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення”.

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ здійснюється на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей громадян на звернення, ефективності, відкритості та прозорості.

З нагальними питаннями податкового законодавства громадяни Володарського району можуть звернутися через громадську приймальню податкової інспекції, телефон або завітавши на особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М.

Так, протягом січня-квітня 2011 року громадянам надано 120 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (60 усних консультацій, 60 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 16 питань; 2) податку на прибуток – 16; 3) податку на доходи фізичних осіб – 36; 4) місцевих податків і зборів – 18; 5) ресурсних платежів –  2; 5) застосування штрафних санкцій – 6; 6) інших запитань податкового законодавства –  26.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні-квітні 2011 року завітало 3 громадянина (2 - представники юридичних осіб, 1 – державний службовець) з запитаннями по податку на доходи фізичних осіб та податку на додану вартість, на що отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (05.05.2011)
Переглядів: 323 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013