Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за січень-лютий 2011 року

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ здійснюється на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей громадян на звернення, ефективності, відкритості та прозорості.

З нагальними питаннями податкового законодавства громадяни Володарського району можуть звернутися через громадську приймальню податкової інспекції, телефон або завітавши на особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М.

Так, протягом січня-лютого 2011 року громадянам надано 60 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (30 усних консультацій, 30 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 10 питань; 2) податку на прибуток – 3; 3) податку на доходи фізичних осіб – 23; 4) місцевих податків і зборів – 8; 5) ресурсних платежів –  1; 5) застосування штрафних санкцій – 2; 6) інших запитань податкового законодавства –  13.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні-лютому 2011 року завітав 1 громадянин (представник юридичної особи) з запитанням по податку на доходи фізичних осіб, на що отримав кваліфіковану і вичерпну відповідь.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (03.03.2011)
Переглядів: 363 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013