Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Робота зі зверненнями громадян у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за січень-серпень 2011 року

Відповідно до статті 40 Конституції України всі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін.

У Володарському відділенні Сквирської МДПІ жодне звернення громадян не залишається поза увагою податківців. Всі громадяни отримують кваліфіковані відповіді на свої звернення в терміни, визначені чинним законодавством України.

Так, протягом січня-серпня 2011 року громадянам надано 240 відповідей на актуальні питання податкового законодавства (120 усних консультацій, 120 – по телефону), які в основному стосувалися: 1) податку на додану вартість – 34 питань; 2) податку на прибуток – 41; 3) податку на доходи фізичних осіб – 58; 4) місцевих податків і зборів – 31; 5) ресурсних платежів –  3; 5) застосування штрафних санкцій – 15; 6) інших запитань податкового законодавства –  58.

На особистий прийом до заступника начальника Сквирської МДПІ Тімакова В.М. у січні-серпні 2011 року завітало 7 громадян (3 - представники юридичних осіб, 1 – державний службовець, 1 -  громадянин, який здійснює незалежну професійну діяльність, 1 – СПД-фізична особа, 1 - пенсіонер) з запитаннями по податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств.

 

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (05.09.2011)
Переглядів: 312 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013