Головна » Статті » Податкова служба » Податкова служба

Увага! Подаємо звіт № 1ДФ за новою формою!

З 01.04.2011р. набрав чинності наказ ДПА України від 21.12.2010р. № 1020 "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку”, яким затверджено нову форму звіту № 1ДФ.

Таким чином, новий Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ перший раз слід подати за I квартал 2011р. до 9 травня 2011р.

Звертаємо увагу, що Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Крім того, відповідно до п.119.2 Податкового кодексу неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 грн. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн.

Категорія: Податкова служба | Додав: rda (06.04.2011)
Переглядів: 357 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013