Головна » Статті » Реформи в Україні » Аграрна реформа

Кооперативний рух на селі
           Віктор Янукович: Необхідно розвивати кооперативний рух на селі. Мета аграрної реформи - створити прозорий механізм обігу земель
         Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку кооперативного руху в сільському господарстві. «Мета аграрної реформи - створити прозорий механізм обігу земель на основі єдиної системи державного земельного кадастру. Маємо зробити все, щоб земельна реформа захищала насамперед інтереси селян, не допускала їх обезземелення, сприяла реалізації їх прав, припинила схеми тіньової приватизації сільгоспземель». Про це він заявив під час урочистостей з нагоди професійного свята аграріїв. «Поряд зі зміцненням фермерства та крупнотоварного приватного виробництва необхідно зробити все необхідне для розвитку нового кооперативного руху на селі. Він має стати важливим фундаментом структурної перебудови сільського господарства», - сказав Глава держави.
             На думку Президента, розвиток кооперації дозволить підвищити дохідність виробництва, зміцнити бюджет та можливості кожної родини на селі.
Категорія: Аграрна реформа | Додав: rda (16.12.2011)
Переглядів: 255 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013