Головна » Статті » Реформи в Україні » Реформа місцевого самоврядування

У 2012 році в Україні стартує реформа місцевого самоврядування
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
Віктор Янукович: У 2012 році в Україні стартує реформа місцевого самоврядування.
Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю журналістам в Одесі. «Мета (реформи) – децентралізувати владу, збільшити повноваження регіонів», – підкреслив він.
За словами Глави держави, в Одесі у рамках реформи місцевого самоврядування буде втілюватися один із пілотних проектів, який стосуватиметься планування бюджету «знизу». Такі проекти будуть реалізовані ще в кількох регіонах України, додав В.Янукович.
Президент зазначив, що реформа місцевого самоврядування є також важливим інструментом забезпечення стабільності в регіонах. «Будь-які кризи легше витримувати, якщо є сильне місцеве самоврядування», – підкреслив В.Янукович.
«Наша мета – покращити і рівень, і якість життя людей. Реформа місцевого самоврядування – невід'ємна складова цього процесу», – резюмував Глава держави.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича
Віктор Янукович: Ми зобов’язані розпочати реформу місцевого самоврядування

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості проведення реформи місцевого самоврядування, яка має на меті посилити розвиток регіонів України. Про це Глава держави заявив під час міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях» у Києві. «Це - вимога часу. Це те, що потрібно сьогодні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни, розвитку регіонів», - сказав Президент, говорячи про актуальність цієї реформи.
В.Янукович закликав керівників регіонів брати активну участь у впровадженні реформи місцевого самоврядування. «Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби та наші можливості - як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання - зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Зробити так, щоб регіони були самодостатні, економіка регіонів була якомога більше збалансованою. Яким шляхом ми будемо йти - ми з вами повинні домовитися. Я чекаю від вас цієї ініціативи», - наголосив Президент.
«Це найважливіше завдання, і ми будемо приділяти йому уваги стільки, скільки потрібно», - зауважив Глава держави.


Прес-служба Президента України Віктора Януковича
Реформа місцевого самоврядування в Україні пов'язана з внесенням змін до Конституції - Віктор Янукович


Реформа місцевого самоврядування в Україні набуде завершеного вигляду лише після внесення змін до Конституції, що стосуються адміністративно-територіального устрою держави. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях».
«Це - зміни до Конституції, кардинальна перебудова всієї адміністративної системи», - підкреслив Глава держави. Він зауважив, що основний масив рішень щодо реформування місцевої влади перебуває в загальному руслі конституційних змін, які передбачаються у середньостроковій перспективі.
Президент запропонував у рамках роботи Конституційної асамблеї провести широку дискусію щодо вибору оптимальних шляхів розвитку місцевого самоврядування, реформування системи місцевої влади й адміністративно-територіального устрою.
«У процесі формування Конституційної асамблеї було б варто залучити до її складу авторитетних представників місцевого самоврядування», - сказав Президент.
Категорія: Реформа місцевого самоврядування | Додав: rda (14.12.2011)
Переглядів: 489 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013