Головна » Статті » Реформи в Україні » Земельна реформа

Запровадження земельного ринку утвердить ефективного господаря на землі

Запровадження повцінного земельного ринку слугуватиме утвердженню на землі реального та ефективного господаря.  Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на Міжнародній інвестиційній конференції у Києві. «Земельна реформа має відкрити шлях до модернізації виробництва, що, у свою чергу, повною мірою розкриє потенціал аграрного сектора економіки України та дозволить нашій державі відігравати визначальну роль у вирішенні глобального питання забезпечення продовольством населення», - зазначив Глава держави.

Віктор Янукович висловив переконання, що ринок земель сільгосппризначення також дасть змогу задіяти на повну потужність механізм іпотечного кредитування – він дозволить залучати довгострокові кошти для фінансування впровадження у виробництво нових технологій, створення на селі нових робочих місць.
  «Це той шлях, який дає можливість використовувати наші традиційні конкурентні переваги на новітніх інноваційних засадах, модернізувати нашу економіку, збільшувати обсяги ВВП», – наголосив Президент

Категорія: Земельна реформа | Додав: rda (17.11.2011)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013