Головна » Статті » Соціально-економічний розвиток » Інвестиційна діяльність

Виконання Програми

Одним із пріоритетів роботи Володарської райдержадміністрації є формування позитивного інвестиційного клімату, тому в районі послідовно реалізується Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Володарському районі на 2010-2012 роки.

Сума капітальних інвестицій за ІІ квартал 2011 року склала  24 млн. 54 тис. грн. Інвестиції в основний капітал за ІІ квартал 2011 року склали 21 млн. 164 тис. грн., в тому числі: капітальне будівництво – 3 млн.661 тис. грн., машини, обладнання та інвентар - 10 млн.530 тис. грн, транспортні засоби –  6 млн.973 тис. грн. Існуючі будівлі та споруди – 627 тис.грн., нові будівлі та споруди – 0 тис.грн., довгострокові біологічні активи тваринництва – 563 тис.грн., інші необоротні матеріальні активи – 16 тис.грн., капітальний ремонт – 1 млн.684 тис. грн., капітальні інвестиції у нематеріальні активи – 0 тис. грн.

На території Володарського району успішно проводять свою роботу такі підприємства:  в с. Зрайки - ПП „Прайм-М” (розфасовка морської солі),  в      

с. Березна – ПП „Володар” (вирощування індиків), в с. Рачки – ТОВ „Володарські шампіньйони” (вирощування грибів), в с. Завадівка ТОВ „Колос-Євросвинка” (комплекс по відгодівлі та вирощуванню свиней).

У грудні 2010 року введено в дію після реконструкції та технічного переоснащення Володарський хлібозавод, що дає змогу забезпечити населення району хлібом власного виробництва, ціни на який нижчі, ніж на хліб, який постачають.

Протягом звітного періоду у Володарському  районі реалізувалися такі інвестиційні проекти:

1.Відкриття модуля молочної ферми на 1000 голів кіз в с. Рубченки Володарського району, де планується вирощувати козине поголів’я молочних порід та здійснювати переробку молока на сири та інші молочно-кислі продукти. Вже зареєстровано ФГ ”Рубченецька красуня” (голова - Казімі Г.В.) та розробляється технічна документація.

2.Будівництво доїльно-молочного блоку з установкою «Паралель 2х24» та реконструкція корівників в ПП АФ „Розволожжя” с. Гайворон Володарського району з метою збільшення поголів’я молочного стада та втілення новітніх технологій. Основна продукція підприємства - продукція рослинництва та тваринництва.

3.Реставрація панського маєтку с. Руде Село за кошти  ТОВ „МетРуд Транс”, м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд.5,В, літ.А, на даний час виготовляється технічна документація.

4. Розпочато роботи по будівництву зерносушильного комплексу в с. Лобачів сільськогосподарським підприємством ТОВ «Єдність».

5. В с. Завадівка ПСП „ДІАР” проводить реконструкцію тваринницьких приміщень для вирощування свиней на 1000 голів.

6. ТОВ СП „Володар” проводяться роботи по реконструкції 4 приміщень для вирощування індиків в с. Березна.

Створено Єдиний реєстр майна спільної  власності територіальних громад Володарського району, який щороку оновлюється та затверджується сесією районної ради. Перелік об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Володарського району та пропонуються для приватизації у 2011 році, оприлюднюється в районній газеті  „Голос   Володарщини", на телеканалі ТРК „Грант” та на офіційному сайті Володарської райдержадміністрації.

Категорія: Інвестиційна діяльність | Додав: rda (11.10.2011)
Переглядів: 642 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013