Головна » Статті » Управління юстиції

До уваги учасників дорожнього руху
Укравтодор, Мінтрансзв'язку, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство надзвичайних ситуацій та Держкомтелерадіо спільним наказом від 28.10.2010№ 383/792/513/951/285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2010 року за N 1128/18423, затвердили Порядок оперативного інформування учасників дорожнього руху про надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, що сталися на автомобільних дорогах загального користування, ускладнення гідрометеорологічних та інших умов дорожнього руху, стану проїзду, дорожнього покриття та аварійності, яким визначена схема оперативного інформування учасників дорожнього руху про гідрометеорологічні та інші умови дорожнього руху, стан проїзду та аварійності на автомобільних дорогах загального користування.
Відповідно до цього Порядку забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування України в період складних метеорологічних умов здійснюється шляхом оперативного попередження через ЗМІ та мережу Інтернет водіїв транспортних засобів про можливість їх виникнення та стан проїзду автомобільними дорогами, а також реагування дорожніх підприємств і підрозділів ДАІ МВС на забезпечення належного експлуатаційного утримання доріг та своєчасного введення тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів дорогами загального користування, якщо умови руху ставлять під загрозу його безпеку.
Про обмеження або заборону руху на ділянках автомобільних доріг, наявні стоянки, що охороняються, і об'єкти дорожнього сервісу служби автомобільних доріг в АР Крим, областях та місті Севастополі інформують учасників дорожнього руху, населення через засоби масової інформації та шляхом установлення відповідних інформаційних щитів на перехрестях доріг, біля адміністративних споруд дорожньо-експлуатаційних організацій та в інших місцях зосередження транспортних засобів. Контроль за дотриманням учасниками дорожнього руху режиму обмеження або заборони руху на автомобільних дорогах здійснюється працівниками відповідних підрозділів МВС шляхом патрулювання. П
ісля відновлення фізико-технічних характеристик дороги або закінчення дії несприятливих умов рух транспорту відновлюється. При цьому технічні засоби організації дорожнього руху, які встановлено на період дії обмеження або заборони руху, негайно демонтуються відповідними дорожніми підприємствами.
Наказ Укравтодору, Мінтрансзв'язку, МВС, МНС та Держкомтелерадіо від 12.05.2006 N 176/464/467/286/111 "Про затвердження Порядку оперативного інформування учасників дорожнього руху про стан аварійності на автомобільних дорогах, дорожнього покриття, а також гідрометеорологічні та інші умови дорожнього руху" визнано таким, що втратив чинність. Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (02.12.2010)
Переглядів: 307 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013