Головна » Статті » Управління юстиції

інформація про перевірку Володарської районної організації Політичної партії «Зелені»
       Володарське районне управління юстиції повідомляє, що відповідно до Положенням про районні, районні у містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за № 70/ 19498 у відповідності до Методичних рекомендацій щодо виконання Міністерством юстиції та його територіальними органами визначених законодавством контрольних повноважень у сфері діяльності політичних партій, враховуючи лист Головного управління юстиції у Київській області від 07.11.2011 № 40-10-28, 09 листопада 2011 року було проведено перевірку дотримання Володарською районною організацією Політичної партії «Зелені» положень Статуту при обранні делегатів на позачергову конференцію Київської обласної організації Політичної партії «Зелені».
       В результаті перевірки встановлено, що Володарська районна організація Політичної партії «Зелені» зареєстрована Володарським районним управлінням юстиції 01.09.2011 (свідоцтво № 142), керівником з моменту створення і станом на 09.11.2011 є Олійник Катерина Григорівна.
       20 вересня 2011 року було проведено позачергові збори Володарської районної організації Політичної партії «Зелені» Київської області з порядком денним про вибори делегатів на позачергову конференцію Київської обласної організації Політичної партії «Зелені». Позачергові збори Володарської районної організації Політичної партії «Зелені» Київської області проведені з дотриманням положення Статуту Політичної партії «Зелені».
       Згідно рішення позачергових зборів делегатом від Володарської районної організації Політичної партії «Зелені» Київської області на позачергову конференцію Київської обласної організації Політичної партії «Зелені», обрано Олійник Катерину Григорівну.
       Відповідно до Статуту пункту 7.13. фінансову та внутрішньогосподарську діяльність обласної організації та первинних районних організацій, що входять до її складу, контролює і перевіряє контрольно – ревізійна комісія обласної організації, тому контрольно ревізійна комісія Володарської районної організації Політичної партії «Зелені» Київської області не обиралася.    
       Отже, діяльність Володарської районної організації Політичної партії «Зелені» Київської області організовано на належному рівні та проводиться відповідно до положень статуту Політичної партії «Зелені».
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (30.11.2011)
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013