Головна » Статті » Управління юстиції

Інформація РАЦС

Надання послуг відділом реєстрації актів цивільного стану Володарського районного управління юстиції

         Відповідно до статті 17 Закону України «Про органи реєстрації актів цивільного стану» та  Положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану Київської області додаткових платних послуг правового і технічного характеру фізичним та юридичним особам, затвердженого наказом Головного управління юстиції у Київській області від 25.12.2009 року № 739/5 працівниками відділу реєстрації актів цивільного стану Володарського районного управління юстиції надаються додаткові платні послуги правового та технічного характеру, які не передбачені вищезазначеним законом.

         Діяльність відділів з цього напрямку спрямована на оперативне забезпечення фізичних та юридичних осіб послугами правового та технічного характеру з метою реалізації їх прав, свобод і законних інтересів. Послуги надаються за тарифами, які встановлюються Головним управлінням юстиції у  Київській області відповідно до вимог чинного законодавства.

Кошти, одержані від надання зазначених послуг спрямовуються до спеціального фонду Державного бюджету України.

         Як свідчить практика , серед найбільш затребуваних послуг є консультації з питань реєстрації актів цивільного стану, реєстрації шлюбу з видачею переліку документів, необхідних для реєстрації шлюбу іноземцями, надання правової допомоги у витребуванні повторних свідоцтв та інших документів від компетентних органів іноземних держав та відділів реєстрації актів цивільного стану України.

Серед послуг щодо  проведення індивідуальних обрядів сімейних подій -  урочиста церемонії шлюбу, заручини, народження , ювілейне весілля.

         Серед послуг технічного характеру – друк заяв з питань реєстрації актів цивільного стану, ламінування документів , пошук відомостей щодо реєстрації актів  цивільного стану  .

         Працівниками відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції надаються послуги щодо перевірки достовірності, належного оформлення і засвідчення документів, виданих органами реєстрації актів цивільного стану Київської області , для подальшого використання їх за кордоном, кур»єрські послуги по доставці документів про реєстрацію актів цивільного стану до Міністерства юстиції України для проставлення апостиля, до Міністерства закордонних справ України для проведення легалізації.

         Від плати за надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру звільняються громадяни, щодо яких передбачені пільги встановлені пунктом 18 статті 4 «Декрету Кабінету міністрів України від 21.01.1993 року №7-93 « Про державне мито».

Інформацію про умови надання послуг розміщено на інформаційному стенді відділу реєстрації актів цивільного стану Володарського районного управління юстиції (смт Володарка, пл.Миру, 2; тел.: (04569)5-15-40 для ознайомлення громадянами.

 

Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (04.02.2010)
Переглядів: 491 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013