Головна » Статті » Управління юстиції

Конкурс "Приязна адміністрація"
Оголошено початок третього Всеукраїнського конкурсу "Приязна адміністрація" (підстава - постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. №933 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Приязна адміністрація") серед центральних та місцевих органів виконавчої влади у 2010 році, у якому бере участь Головне управління юстиції у Київській області.

Метою Конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду надання адміністративних послуг відповідно до функцій та завдань органів влади, заохочення і стимулювання органів виконавчої влади, які надають послуги на високому професійному рівні.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:
- налагодження ефективних взаємовідносин органів влади усіх рівнів з громадянами, сприяння реалізації конституційних прав і свобод громадян в отриманні якісних та своєчасних адміністративних послуг.
- спрямування органів виконавчої влади на створення єдиного „електронного вікна" надання адміністративних послуг та використання Реєстру державних та адміністративних послуг.
У 2010 році участь у Конкурсі можуть брати урядові органи центральних органів виконавчої влади та такі, що фінансуються з фондів, утворених за рахунок відрахувань із заробітної плати (Центр зайнятості, Пенсійний фонд тощо).
Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 №933 (зі змінами) конкурс відбудеться у чотирьох номінаціях:
- центральні органи виконавчої влади;
- територіальні органи центральних органів виконавчої влади;
- Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;
- районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації.
АНКЕТА
споживача послуг, що надає орган виконавчої влади розміщена на:
http://kyivobljust.gov.ua/index.php?news_id=1179&newspage=1
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (26.11.2010)
Переглядів: 250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013