Головна » Статті » Управління юстиції

НАУКОВЕ ФАХОВЕ ВИДАННЯ "БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ уКРАЇНИ"
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 грудня 1998 року № 72/5 з ІІ півріччя 1999 року щоквартально, а відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 22 серпня 2002 року № 78/5 з січня 2003 року щомісячно здійснюється видання наукового фахового журналу Міністерства юстиції України - "Бюлетень Міністерства юстиції України".

Із січня 2003 року постановою Президії Вищої атестаційної комісії України від 11 червня 2003 року № 1-05/6 "Бюлетень Міністерства юстиції України" включено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

На сторінках журналу аналізуються проблеми розвитку законодавства України та питання, пов’язані з практикою його застосування. Значна увага приділяється висвітленню діяльності Міністерства юстиції України, його територіальних органів та установ, оприлюдненню нормативно-правових актів та інформуванню громадян України про нові нормативно-правові акти, які стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян, поширенню через бюлетень знань про державу і право, роз’ясненню чинного законодавства та поданню коментарів з практики його застосування та ін.

В журналі започатковано наступні рубрики: "Історія держави і права", "Конституційне право", "Теорія права", "Філософія права", "Права людини", "Цивільне право", "Цивільне процесуальне право", "Господарське право", "Приватне право", "Кримінальне право та кримінологія", "Кримінально-процесуальне законодавство", "Адміністративне право і процес", "Трудове право", "Фінансове та банківське право", "Міжнародне право", "Європейське право", "Судова правова експертиза", "Державна виконавча служба", "Діяльність Міністерства юстиції України", "Правове життя", "Правова освіта", "Трибуна дисертанта", "Коментарі. Роз ’ яснення" тощо.

У кожному номері журналу приводиться перелік нормативно-правових актів, виданих Міністерством юстиції України за відповідний період, та тексти наказів Мін’юсту.

Ви можете замовити номер, надіславши заявку факсом: (044) 278-0074, 353–5702 або електронною поштою: peredplata@upinfo.com.ua або зробити передплату на журнал в найближчих відділеннях поштового зв’язку України за передплатним індексом 22670.
Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (03.02.2011)
Переглядів: 286 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013