Головна » Статті » Управління юстиції

новини тижня

24.06.2010 з метою надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення та жителям віддалених населених пунктів проведено виїзне засідання громадської приймальні в с.Мармуліївка Володарського району. У роботі виїзної громадської приймальні взяли участь начальник Володарського районного управління юстиції Валенкевич Н.І., заступник начальника-начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Пихнівська Л.М.. приватний нотаріус Бабак В.С.

 

24.06.2010 з метою вивчення шляхів взаємодії органів виконавчої влади, правоохоронних органів у проведенні правоосвітніх заходів відбулося засідання «круглого столу» щодо взаємодії органів виконавчої влади, правоохоронних органів у проведенні правоосвітніх заходів.

 

23.06.2010 Володарським районним управлінням юстиції спільно з райдержадміністрацією організовано та проведено семінар-лекторій з питань обговорення  проблем реалізації конституційних норм в Україні на сучасному етапі. У роботі семінару-лекторію взяли участь посадові особи райдержадміністрації, керівники установ, громадських організацій, депутати районної ради

 

22.06.2010 з метою сприяння посиленню відкритості та прозорості у діяльності управління юстиції, для забезпечення можливості громадян брати участь у формуванні та здійсненні державної політики начальником Володарського районного управління юстиції Валенкевич Н.І. проведено прийом „гарячої” телефонної лінії. За консультацією звернулося 3 жителі Володарського району

 

22.06.2010 начальник Володарського районного управління юстиції взято участь у заходах з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (24.06.2010)
Переглядів: 425 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013