Головна » Статті » Управління юстиції

Оголошення

Володарським районним управлінням юстиції оголошено конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста з питань правової освіти населення, методичного керівництва юридичними службами та довідково-кодифікаційної роботи Володарського районного управління юстиції.

Вимоги до кандидатів: повна вища юридична освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за фахом у державній службі не менше 2 років або загальний стаж роботи  за фахом не менше 5 років; вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, знання відповідних програмних засобів.

До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: заповнена особова картка (форма 2-ПДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, засвідчені нотаріально; копія паспорта; декларація про доходи за 2009 рік; дві фотокартки розміром 4х6 см; копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: пл.Миру,2, смт Володарка Київської області (ІІ поверх).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна одержати за телефоном (04569) 5-12-84.

Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (26.05.2010)
Переглядів: 550 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013