Головна » Статті » Управління юстиції

Заходи до Всеукраїнського тижня права

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права та  напередодні відзначення Міжнародного для захисту прав людини (10 грудня) з ініціативи Володарського районного  управління юстиції спільно з відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації 09 грудня у Володарській ЗОШ № 1 проведено  сценізований урок для учнів 7 та 9 класів „Знай свої права, дитино!”.

Відкриваючи цей цікавий захід, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Романчук Р.В. зазначила, що метою проведення уроку є виконання заходів Програми правової освіти населення Володарського району на 2009-2010 роки та заходів Всеукраїнського місячника права.

В ході проведення даного заходу начальник управління юстиції Валенкевич Н.І. ознайомила учнів з основними засадами Конвенції ООН про права дитини та Загальної декларації прав людини, а учні сьомого класу декламували вірші на тему права.

По закінченню уроку з словами найкращих побажань звернулися депутат районної ради, голова постійної комісії з питань законності, правопорядку Титарчук Г.Є., голова селищного осередку Всеукраїнського товариства „Просвіта” ім..Т.Г.Шевченка Т.Я.Устиновська, а директор централізованої бібліотечної системи, член районної МКМР з правової освіти населення Кубасова Н.С. подарувала шкільній бібліотеці твори О.Бальзака та навчально-пізнавальні DVD-диски.

По завершенні заходу учні отримали буклети, що стосуються  прав та свобод дітей.

Категорія: Управління юстиції | Додав: rda (09.12.2009)
Переглядів: 899 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013