Головна » Статті » Вітання » Вітання

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

                                      Дорогі земляки!

   У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших гарячих точках світу. Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали свій обов’язок, зберегли бойове братерство і залишитесь героями своєї  держави, справжніми її патріотами та  громадянами.

Афганістан – частина нашої історії. Радянського Союзу вже давно немає, та пам’ять про афганську війну лишилася. Вона живе в душі кожного, хто повернувся звідти живим.

Але цього  дня  не  дочекалися  тисячі  воїнів–інтернаціоналістів, загиблих далеко від рідної землі. Вічна пам’ять  про  них  назавжди залишиться в наших серцях, - нехай вони завжди залишаються поміж нас молодими, чистими душею, сильними духом, мужніми у вчинках.

         Хочу висловити подяку ветеранам – інтернаціоналістам  за  Ваш  героїчний  подвиг,  активну  життєву  позицію, участь у громадсько–політичному житті району, послідовність  у відстоюванні  ваших проблем  в органах  державної  влади  та  місцевого  самоврядування  і  побажати  Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, мирного неба над головою.

З повагою

Голова адміністрації                             Р.М. Поліщук

Категорія: Вітання | Додав: rda (15.02.2011)
Переглядів: 358 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013