Головна » Статті » Вітання » Вітання

2 жовтня - День працівників освіти

Дорогі працівники освіти!

Від щирого серця вітаю вас із вашим професійним святом – Днем працівників освіти, святом добра, мудрості та любові.

Із року в рік учитель продовжує себе в своїх учнях. Його думки, почуття, щедро віддані дітям, працюють на майбутнє. Образ улюбленого вчителя, доброго і водночас вимогливого, вихованці пам’ятають усе життя.

Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах — економіці, політиці, мистецтві. А отже, в руках вчителя — наше майбутнє.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам, шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Нехай завжди панує тепло, радість та затишок у ваших родинах, здійснюються ваші найзаповітніші мрії. Нехай вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життя нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

 

З повагою

Голова адміністрації                                                   Р.М. Поліщук

Категорія: Вітання | Додав: rda (30.09.2011)
Переглядів: 325 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013