Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

Рейдові перевірки протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю в Володарському районі
Информация | 30.06.2011, 08:48

        Літо для працівників сільського господарства – спекотна пора, та не лише календарна. Це також пора виснажливої і напруженої праці, час, який рік годує. Інтенсивно, без вихідних, ведеться збір зернових до тих пір, поки увесь врожай не буде зібрано. Для цього використовується уся наявна техніка, комбайни найрізноманітніших марок: від стареньких вітчизняних "Нив” до новітніх американських "Джон Дірів”. Та, аби не втратити все в один час, потрібно завчасно подумати і про безпеку нового врожаю. 
     З метою запобігання виникнення пожеж під час збору нового врожаю МНС України проводяться перевірки місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю, протипожежні інструктажі, контролюється, аби уся техніка, що виїздить на поля, була справна та забезпечена первинними засобами пожежогасіння. І це не проста забаганка рятувальників.
     Як показали перевірки, багато господарств знаходиться в пожежонебезпечному стані. Керівники підприємств, хоча і розуміють всю небезпеку, що може статися на хлібних масивах, усе-таки продовжують економити на протипожежних засобах.
    
21 червня 2011 року, спільно з представниками ЗМІ, була проведена чергова перевірка протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю в Володарському  трайоні. В ході заходу перевіряючі та журналісти на власні очі побачили, що, хоча співробітниками органів державного пожежного нагляду області напередодні жнив були вжиті всі необхідні заходи щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки та недопущення виникнення пожеж на хлібних масивах, проте не всі керівники прислухалися до порад фахівців: ігнорують приписи державного пожежного нагляду та на поля виходить сільськогосподарська техніка, що не відповідає вимогам пожежної безпеки: без іскрогасників, первинних засобів пожежогасіння тощо. Для "пожежників” когось оштрафувати чи припинити роботу сільськогосподарського агрегату – не самоціль, а заходи безпеки. Та деякі керівники сільськогосподарських підприємств взагалі говорять, що рятувальники заважають їм збирати врожай. Але ж допускати техніку в пожежозагрозливому стані на жнива – це злочин. Невблаганна статистика свідчить, що кожного року не обходиться без прикрих підтверджень необхідності та доцільності превентивних заходів.
     Службою державного пожежного нагляду
Володарського  РВ ГУ МНС України в Київській області на місцях здійснено комплекс заходів з приведення в належний протипожежний стан об’єктів сільськогосподарського виробництва. До початку збирання врожаю інженерно-інспекторським складом органів держпожнагляду здійснені пожежно-технічні обстеження місць зберігання насіннєвого фонду, сільськогосподарської техніки та паливно-мастильних матеріалів, хлібоприймальних пунктів, елеваторів, комбікормових заводів, перевірено стан забезпечення пожежної безпеки збиральної та допоміжної техніки в господарствах. Керівникам об’єктів вручені приписи державного пожежного нагляду на усунення протипожежних недоліків.
     Та не все так погано. Приміром,
ФК «ЛТД» с. Тарган, ТОВ «ЗЕНІТ» с. Рогізна, ПОСП «Аграрник» с. Тадіївка» та ряд інших підприємств Володарського  району на заходах протипожежної безпеки не економлять. Подбавши про збереження нового врожаю, вся техніка цих підприємств забезпечена іскрогасниками, вогнегасниками та іншими засобами пожежогасіння, персонал підприємств проінструктовано.
     Сьогодні на полях "Ниви”, "Славутичі”, "Джон Діри” збирають багатий врожай, для збереження якого вжито усіх заходів. Дари щедрої української землі будуть зібрані і збережені.

Старший інженер ВПНПД Володарського РВ ГУ МНС  України в Київській області капітан служби Ц.З. Болобан.О.М

Додав: rda | Контактна особа: 101
Переглядів: 243 | Розміщено до: 30.07.2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013