Головна » Статті » Реформи в Україні » Адміністративна реформа

У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Президент: Адміністративна реформа в нашій державі реалізується успішно

Президент України Віктор Янукович вважає, що адміністративна реформа в нашій державі реалізується успішно. Про це Глава держави заявив, відповідаючи на запитання журналістів у Страсбурзі. В.Янукович висловив упевненість, що в Україні вже вдалося подолати опір бюрократів, який вони чинили проведенню адмінреформи. Президент вкотре наголосив, що кінцевою її метою має стати значне підвищення ефективності державного управління та зниження рівня корупції в органах державної влади на всіх рівнях.

Глава держави нагадав, що в рамках реалізації адміністративної реформи вже прийняті відповідні закони, які, безперечно, можуть ще вдосконалюватися.

Вже впорядковані функції ряду міністерств та відомств, прибране їхнє дублювання, відбулося скорочення штатів. «Сьогодні цілий ряд повноважень делегується в регіони. Тобто це робота, яка не розрахована на короткотерміновий ефект. Але це та реальна робота, яку ми можемо зробити і отримати від неї позитивний результат вже найближчим часом», – сказав Глава держави.
Адміністративна реформа | Переглядів: 242 | Добавив: rda | Дата: 17.01.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013