Головна » Статті » Реформи в Україні » Економічні реформи

Успіх Київщини – результат втілення Президентських реформ


Про це заявив сьогодні голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час робочої поїздки на будівництво найбільшого на теренах України хлібокомбінату, що на Васильківщині. Зокрема, губернатор столичної області зазначив, що за останніми даними Державного комітету статистики України, Київська область посідає друге місце за показниками соціально-економічного розвитку в державі. На думку Анатолія Присяжнюка такі значні зрушення в області є результатом соціально-економічних перетворень, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем.

 - Сьогодні Київщина займає перше місце із залучення іноземних інвестицій, і це - позитивний барометр довіри інвесторів до влади, результат покращання інвестиційного клімату в Україні. На будівництво нового хлібокомбінату на Київщині було залучено 45 мільйонів доларів США. Завдяки принциповій позиції Президента України щодо спрощення умов роботи бізнесу в нашій державі до нас не бояться йти інвестори і будівництво хлібозаводу – яскравий цьому приклад, - повідомив Анатолій Присяжнюк

Губернатор Київщини також поділився секретом успіху інвестиційної привабливості регіону. На його думку прийняті за останні два роки законодавчі зміни, спрямовані на удосконалення механізму надання державної підтримки під час впровадження інвестиційних проектів в Україні та зниження корупційних ризиків у цій сфері гарантували інвесторам сприятливі умови роботи.

Будівництво Київського обласного хлібокомбінату потужністю 250 тон на добу входить у 50 проектів Голови Київської облдержадміністрації, ініційованих на початку 2012 року Анатолієм Присяжнюком.

Комбінат буде введено в експлуатацію на початку липня. Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві хлібобулочних та кондитерських виробів, об’єми якого забезпечать потреби мешканців усієї Київської області і не тільки. На виробництві буде створено 3500 нових робочих місць. Даний проект розглядається, як один з найуспішніших інвестиційних проектів на Київщині, адже обсяг інвестицій в будівництво даного об'єкту становить 45 мільйонів доларів США.

 

Категорія: Економічні реформи | Додав: rda (01.03.2012)
Переглядів: 432 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013