Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101

Звернення до громадян [35]

У розділі оголошень: 35
Показано оголошень: 26-30
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 »

У виробничих процесах часто застосовують різноманітні балони, призначені для зберігання, перевезення та використання стиснених, зріджених чи розчинних газів під тиском 0,615 МПа. Найчастішими причинами вибухів балонів є:удари або їх падіння, особливо при високих чи низьких температурах, оскільки у першому випадку різко зростає тиск у балоні за рахунок нагрівання газу, що міститься у ньому, а у другому – матеріал, з якого виготовлений балон, набуває крихкості; переповнення балона зрідженим газом без залишення вільного нормованого об’єму (біля 10 % від усього об’єму балона);нагрівання балона сонячними променями чи іншими джерелами, що спричиняє збільшення тиску у ньому вище допустимого;помилкове використання балона, наприклад наповнення кисневого балона метаном; занадто швидке наповнення балона, яке також супроводжується різним нагріванням газу і, як наслідок, збільшенням тиску.
Застосування спеціальних матеріалів і способів виготовлення, що підвищують механічну міцність балонів, обладнання запобіжними ковпаками й опірними башмаками підвищує їх безпеку. Вентилі та редукційні клапани забезпечують відбір газу при більш низькому тиску, ніж у балоні, що запобігає вибуху балона при наповненні чи відборі.Для запобігання неправильному використанню балонів, призначених для різних газів, вентилі мають різну різьбу (для кисню та інертних газів – праву, для горючих - ліву).
При зберіганні балонів необхідно їх розміщувати на відстані не менше від джерел тепла та на відстані не менше від джерел відкритого
полум’я. Переміщення балонів здійснюють за допомогою спеціально пристосованих для цього візків або інших пристроїв. Балони зберігаються і транспортуються з накрученими запобіжними ковпаками. Газові балони зберігаються у спеціальних приміщеннях (складах), так і на відкритому повітрі за умови їх захисту від сонячних променів та дії атмосферних опадів. Наповнені балони зберігаються у
вертикальному положенні в спеціальних гніздах, клітках або огороджуються бар’єром для запобігання їх падінню. Балони без башмаків можуть зберігатись у горизонтальному положенні на дерев’яних рамах або стелажах.
При зберіганні на балони не повинно потрапляти сонячне проміння. Не допускається зберігати разом з балонами вибухо- та пожежонебезпечні матеріали. Приміщення повинні добре вентилюватися. Електричні мережі повинні бути виконані в іскрозахисному варіанті. Балони з отруйними газами зберігають в спеціальних закритих приміщеннях.
При обслуговуванні, переміщенні і транспортуванні балонів повинні виконуватись правила безпеки, що виключають можливість травмування людей та пошкодження балонів.
Звернення до громадян | Переглядів: 682 | Дата: 16.11.2009 | Коментарі (0)

Шановні користувачі газом!
Суворо дотримуйтесь правил користуванням газом і газовими приладами.  
При наявності в приміщенні запаху газу:
- закрити головний кран на газопроводі та приладах;
- провітрити приміщення;
- не вмикати та не вимикати електроприладів;
- не запалювати відкритого вогню;
- викликати аварійну службу за телефоном 104. Витікання газу може бути на з’єднаннях і кранах газопроводу, а також на кранах газових приладів. Виявити наявність витікання газу можна по запаху, на слух (чути шипіння) та за допомогою мильної емульсії.                                                                                                                                                
 Забороняється застосовувати вогонь для виявлення витікання газу.           
Не дозволяйте користуватися газифікованими приладами дітям. Виходячи з квартири, не залишайте включеними газові прилади. При появі запаху газу в підвалах, під’їздах та на сходових клітках негайно викликайте аварійну службу телефоном 104.   Не зачиняйте вентиляційних отворів у підвалах.              
Перед запалюванням газових приладів з відводом продуктів спалювання газу в димохід (опалювальна піч, кухонне вогнище, АГВ, газова колонка та н..) переконайтесь у наявності тяги в димоході.            
Перевіряти наявність тяги потрібно перед розпалюванням і під час роботи газових приладів. При відсутності тяги користуватися газовими приладами категорично забороняється.            
Для перевірки наявності тяги в газовій колонці або котлах центрального опалення необхідно піднести полум’я сірника під ковпак тягопереривача. Якщо полум’я сірника відхиляється всередину тягопереривача – тяга є.            
Щоб перевірити наявність тяги в печі або в кухонному вогнищі, необхідно піднести листок легкого паперу в топку. Якщо папір відхиляється у бік топки – тяга є.                                        
Не користуйтеся газовими приладами при несправних димоходах та вентиляційних каналах. Вимагайте від житлово-експлуатаційних дільниць систематичної перевірки та очищення димоходів.                       
Пам’ятайте, що приміщення, де встановлені газові прилади, повинні постійно провітрюватися. Категорично забороняється зачиняти решітки вентиляційних каналів.                               
При користуванні газовими приладами кватирки або фрамуги вікон повинні бути відчинені.            
Двері в приміщення, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід, повинні мати в нижній частині щілину або круглі отвори для притоку свіжого повітря. Категорично забороняється: - Допускати до користування газовими приладами і газобалонними установками дітей дошкільного віку, а також осіб, які не пройшли інструктаж і не знають правил користування газовими приладами.      - Самовільно переставляти газові прилади, а також здійснювати реконструкцію приміщень, де встановлені газові прилади. - Вносити зміни в конструкцію газових приладів. - Відключати автоматику безпеки та регулювання. Користуватися газом при несправності газових приладів, автоматики, арматури і газових балонів. - Користуватися газом при порушенні щільності кладки, штукатурки газифікованих печей та димоходів. - Залишати працюючі газові прилади без нагляду. - Прив’язувати до газопроводів мотузки та навантажувати газопроводи. - Використовувати газ та газові прилади не за призначенням. Користуватися газовими плитами для обігріву приміщень. - Використовувати для сну і відпочинку приміщення, де встановлені газові прилади.
Звернення до громадян | Переглядів: 449 | Дата: 16.11.2009 | Коментарі (0)


Громадяни, будьте обережні на льоду!

Перед тим, як стати на лід – подивіться уважно, чи немає підозрілих місць:
- тонкий або крихкий лід може бути поблизу кущів, очерету, у місцях де водорості вмерзли в лід;

- обминайте ділянки, які покриті товстим прошарком снігу, під снігом лід завжди тонший;

- особливо обережно спускайтесь з берега: лід може не щільно з’єднуватись із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. 

Не перевіряйте міцність льоду ударом ноги – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Для однієї людини безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів.

Катайтеся на ковзанах лише у перевірених місцях.

Якщо лід почав тріщати – негайно повертайтесь, відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

  Шановні рибалки!

Зимова підлідна ловля риби потребує суворого дотримання правил поводження:

- не пробивайте поруч себе багато лунок;

- не збирайтесь великими групами в одному місці;

- не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега;

- завжди майте під рукою 12-15 метрів міцної мотузки;

- тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку.

  ЯКЩО ВИ ПРОВАЛИЛИСЯ НА ЛЬОДУ

РІЧКИ АБО ОЗЕРА І У ВАС НЕМАЄ ПРИ СОБІ НІЯКИХ ЗАСОБІВ ПОРЯТУНКУ:

1.Поверніться спиною до кромки льоду, широко розкиньте рукипо краях льодового пролому та утримуйтесь від занурення з головою.

2. Намагайтесь не обламувати краї льоду, без різких рухів вибирайтеся на лід, відштовхуючись ногами.

3. Вибравшись з льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть в той бік, звідки ви прийшли, де міцність льоду таким чином перевірена.

4. Незважаючи на те, що вогкість і холод штовхають вас побігти та зігрітися, будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтесь,
поки не опинитесь в теплі.

Звернення до громадян | Переглядів: 483 | Дата: 16.11.2009 | Коментарі (0)

Шановні Громадяни!
       - Не    використовуйте саморобні  електрообігрівачі.                
       - Не експлуатуйте печі, що мають тріщини.               
       - Не користуйтесь пошкодженими розетками, вимикачами.    
       - Не залишайте без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі.                
       - Не паліть цигарок, лежачи в ліжку.                                                                   
                                 
Звернення до громадян | Переглядів: 407 | Дата: 27.10.2009 | Коментарі (0)

Порушення правил безпечного користування призводить до нещасних випадків. Найбільша їх кількість
трапляється при користуванні несправними газовими колонками і димоходами.
     Потрібно знати:
     - користування газовими колонками, газифікованими опалювальними печами та іншими приладами при відсутності тяги суворо забороняється;
     - перед вмиканням газових приладів перевіряйте тягу;
     - категорично забороняється перенесення та самостійний ремонт газового обладнання у приміщеннях;
     - під час бурі та сильного вітру без перевірки тяги в димоходах не користуйтесь газовими приладами;
     - не залишайте без нагляду газові прилади увімкненими навіть на короткий час;
     - відчувши запах газу, перекрийте кран газопроводу, не вмикайте і не вимикайте світла,  електроприладів.
     У всіх випадках негайно дзвоніть по телефону «104»    
     Будьте завжди уважні при користуванні газом - у цьому запорука безпеки. 
Звернення до громадян | Переглядів: 415 | Дата: 27.10.2009 | Коментарі (0)

1-5 6-10 ... 16-20 21-25 26-30 31-35
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013