Головна » Дошка оголошень (53)

Оголошення [18] Служба порятунку 101 [35]

Про хід проведення

Тижня з безпеки життєдіяльності

у навчальних закладах Володарського району 

З 20 по 27 лютого 2012 року у навчальних закладах району Володарським районним відділом МНС України в Київській області спільно з Володарським районним відділом Держтехногенбезпеки в Київській області проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Спільно з представниками районного відділу освіти організовано та проведено відкриті уроки з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру, правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, правил поведінки на льоду, недопущення травматизму та обмороження у період низьких температур, недопущення пожеж із-за дитячих пустощів з вогнем.

Надано необхідну допомогу педагогічним колективам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у підготовці Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Організовано та проведено виступи працівників підрозділу перед школярами.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Володарський районний відділ МНС України в Київській області та Володарський районний відділ Держтехногенбезпеки в Київській області ще раз звертається до Вас з проханням:

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!  

                                                                          Володарський РВ РУ МНС 

                                                                                                                   Володарський РВ Держтехногенбезпеки      
Служба порятунку 101 | Переглядів: 609 | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)


Державна інспекція техногенної безпеки України вкрай стурбована ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей на пожежах.

За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч  пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це не повинно залишатися поза увагою.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Володарський РВ ГУ Держтехногенбезпеки

Звернення до громадян | Переглядів: 535 | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (0)

З метою відзначення вагомих досягнень у професійній і громадській діяльності, що сприяють розвитку та процвітанню Володарського району, його сіл, селища, Володарською райдержадміністрацією оголошується конкурс "Що я зробив для рідної Володарщини".

Ознайомитись детальніше!

Оголошення | Переглядів: 576 | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

Запрошуємо Вас взяти участь у кущовому семінарі для платників податків м. Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської областей на тему:  „Практичне застосування положень Податкового кодексу України”.

Семінар відбудеться 16 лютого 2012 р. у м. Києві в приміщенні Київського міського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Початок семінару об 11.00. Початок реєстрації з 10.00.

У семінарі візьмуть участь провідні фахівці Державної податкової служби України, ДПС у м. Києві та Асоціації платників податків України.

Бажаючі взяти участь у семінарі детальну інформацію можуть отримати у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за адресою: смт.Володарка вул..Кооперативна,13, 1-й поверх або за телефоном (04569) 5-12-33.

Оголошення | Переглядів: 526 | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

Володарська райдерджадміністрація повідомляє, що урочисті заходи До 80-річчя утворення Київської області відбудуться 21.02.2012 в Національному палаці мистецтв "Україна"
Оголошення | Переглядів: 561 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013